Erotické masáže se šťastným koncem – ano či ne? 

Snad i úplným nováčkům ve světě intimních masáží není třeba vysvětlovat, co se oním happy endem má na mysli. Přesto dosažení vyvrcholení, popř. ejakulace během masáže vzbuzuje řadu otázek. Je právě to jejím hlavním cílem? A pokud ne, je to něco nežádoucího? Trapas? Pojďme se na otázku slučitelnosti masáží a orgasmu podívat blíže!

Masáž se šťastným koncem? Žádná novinka! 

Začíná smyslným masírováním celého těla a končí vyvrcholením – praxe, která je ve skutečnosti známá již po staletí. V Indii je stejně stará jako samotná Kamasutra a ve starověkém Řecku ji lékaři dokonce předepisovali svým pacientům. Označení sexuálního vyvrcholení na konci masáže za „šťastný konec“ ale samozřejmě pochází z 20. století. V současné době je masérkami i klienty široce praktikován a svým způsobem také očekáván. Někteří muži salony navštěvují právě kvůli pohádkovému happy endu. Je to však jejich primární účel? 

Smysl erotických masáží? Záleží na vaši interpretaci! 

Dosažení orgasmu není hlavním cílem erotických masáží, resp. alespoň ne tradičních druhů, jako jsou tantrická, Nuru či další, které navazují na starobylé taoistické rituály. I přesto mnoho lidí, kteří je vyzkouší, orgasmu dosáhne. Tyto druhy masáží se totiž, stejně jako jejich modernější varianty (bublinkové, pussycat masáže apod.), vyznačují tím, že jsou opravdu velmi vzrušující a smyslné. A to přestože neusilují o orgasmus ani se nezaměřují výhradně na pohlavní orgány.

I když pro většinu z nás je rozkoš synonymem pro orgasmus, vrchol uspokojení a rozkoš nejdou vždy ruku v ruce. Lidé praktikující erotické masáže již delší dobu by potvrdili, že na nich miluji především intenzivní vlny vzrušení, které během nich zažívají – tedy spíše onu cestu, než samotný cíl. 

Dosáhnete i vy šťastného konce masáže? 

Prostory salónů nabízejících tento zážitek jsou ideální k tomu, abyste si užili co nejsmyslnější relaxaci. Z rukou těch nejlepších profesionálů – třeba z těch, které najdete na pleasure-world.com –  si můžete vychutnat masáž svého života doprovázenou tou nejerotičtější atmosférou.

Jsou jimi například typ masáže, profesionalita a zručnost masérky, která ji provádí, ale i váš přístup, duševní rozpoložení a míra uvolnění. Pokud si vše takzvaně sedne, tak proč ne? 

Fyziologické a psychické benefity orgasmu 

Nejde jen o to, že jde o extrémně příjemný zážitek! Během něj v těle dochází k řadě změn a poměrně složitých procesů, které můžeme spojit s celou škálou přínosů pro tělo i duši. 

  • Dojde k uvolnění oxytocinu, serotoninu a endorfinu, tzv. hormonů štěstí. V okamžiku se tak budete cítit mnohem lépe, radostněji. 
  • Serotonin je přírodní anelgetikum, které dokáže zmírnit nejen fyzickou bolest. Účinně bojuje proti stresu, depresi a úzkosti. 
  • Díky pravidelným orgasmum posílíte také kardiovaskulární systém, vyřešíte problémy s předčasnou ejakulací, zbavíte se migrén a zlepšíte kvalitu svého spánku. 
  • Emoční pohoda a vyšší sebevědomí pozitivně ovlivní vaše sociální interakce a vztahy.
  • Díky erotickým masážím se šťastným koncem získáte mnohem větší sebeuvědomění, s praxí také dokážete zažíváte mnohonásobně orgasmy a kontrolovat je. 

Masáž se šťastným koncem vám může pomoci naučit se ovládat orgasmus. Možná zjistíte, že problémy, jako je předčasná ejakulace, se výrazně zlepší, jakmile se naučíte přeorientovat svou mysl a užívat si cestu k rozkoši, a ne pouze cíl. Uvolněte se a nechte situaci plynou – co se stane, stane se a v žádném případě to nebude buď dobře, nebo špatně. 

Marie Bínová