Masáž hlavy: rozkoš, kterou byste zřejmě vůbec nečekali 

  • Home
  • Blog
  • Erotika
  • Masáž hlavy: rozkoš, kterou byste zřejmě vůbec nečekali 

Co mají společného masáž hlavy a erotické masáže? Víc než si myslíte! Když se rozhodnete strávit erotikou nabité chvilky ve společnosti, kterou vám nabídne nahá masérka, můžete si být jistí, že masáž hlavy rozhodně nevynechá. Může být jak jejich fantastickým začátkem, tak dokonalým zakončením. Tyto masáže jsou obecně podceňovány, protože se nenacházejí v blízkosti žádné z populárnějších erotogenních zón. Mají ale své velmi důležité výhody, pro které je budete milovat. Přečtěte si o nich více!

Erotické masáže hlavy v praxi 

Tento typ masáže spočívá nejen v hýčkání vlasové část, ale také těch okolních,, jako jsou čelo, uši, tvář a krk. Tyto oblasti jsou extrémně citlivé na doteky a jemné tření prstů. Důvod? V první řadě je tím, že se v nich nachází hustá síť nervových zakončení. Právě proto bývají tyto části těla označovány za samostatné erotogenní zóny, o nichž řada z nás nemá vůbec tušení. I další „proč“ je poměrně jednoduché – nebývají stimulovány tak často, proto jejich stimulace zaplaví tělo i mysl úplně novými a maximálně příjemnými pocity! 

Pamatujte, že není třeba při tom nějak spěchat. Masáž musí být prováděna velmi delikátně. Je důležité hlavu zažít postupně masírovat od krku a bez prudkých pohybů. Proto masérky nechávají ruce pomalu rytmicky klouzat po celé krční oblasti, vyvíjejí mírný tlak a čas od času ho mění, aby se uvolnilo nahromaděné napětí. 

Výhody této erotické masáže 

Smyslná masáž hlavy nejenže dokáže okamžitě navodit pocit pohody a bude se vám zaručeně zkrátka a dobře líbit! S tímto typem masáže se pojí mnoho dalších zajímavých benefitů, pro které ji budete chtít zařadit na svůj seznam přání! 

  • Zmírnění migrény a bolesti

I při erotické masáži hlavy dochází ke zlepšení krevního oběhu. Právě lepší prokrvení oblasti napomáhá eliminovat akutní i chronickou bolest. Navíc přispívá také k uvolnění trapézů, krčních svalů a obratlů. Mnohdy je právě to příčinou bolesti hlavy. 

  • Odstranění nahromaděného stresu

Po ukončení masáže vlasové pokožky přejde masérka k jemnému hlazení a tření částí obličeje, ve kterých se hromadí větší napětí. Jde především o spánky a linie čelisti. Schválně si sami zkuste všimnout, jak smyslná péče o tyto oblasti dokáže stres vmžiku odplavit! 

  • Stimulace vlasového růstu 

Už jsme zmínili, že tření vlasové pokožky stimuluje v dané oblasti cirkulaci krve. Lepší krevní oběh znamená také vyšší přísun živin a vitamínů do vlasových folikulů – tolik nezbytných pro růst a kvalitu vlasů. Pozitivní vliv masáže na růst vlasů a jejich sílu byl opravdu vědecky prokázán! Pánové, nestojí to zkoušku? 

Použít masážní olej či nikoliv? 

V tomto případě není jeho aplikace nutností jako při masáži jiných částí těla. Někomu je jejich použití vyloženě nepříjemné. Odborníci na aromaterapii však doporučují nevynechávat ho alespoň pro masáž krku a nenechají dopustit především na ten levandulový s uklidňujícími účinky. 

Tento typ masáže může být smyslnou předehrou, tak závěrečnou třešničkou na konci sezení pro úplné uvolnění poté, co opadnou endorfiny. I když vám možná spojení erotiky a masáže hlavy nepřijde tak úzké, vsadíme se s vámi, že vám při jemném přejíždění prstů po vlasech naskočí husí kůže po celém těle! Vyzkoušíte to? 

Marie Bínová