Erotické šaty a jejich přísliby

Erotické šaty představují neotřelý zdroj zajiskření  nejen ve vztazích poměrně nových, ale především v  těch dlouholetých.Rozhodně budou  skvělým dárkem, ať už je koupí vaše drahá polovička vám, nebo vy jí.

Prodej erotického zboží je skutečně velký a zajímavý byznys a v posledním roce navíc zaznamenal nebývalý nárůst. Omezení pohybu a mnohých dalších aktivit v koronavirové době totiž přispělo k tomu, že si lidé stále více hledají jiné způsoby zábavy v pohodlí svých domovů.  A erotické šaty v této souvislosti povzbuzují takovou zábavu či chvilky, které zajímavě rozvíří každodenní život.Pokud se chcete dozvědět, jaké erotické šaty vybrat a jak je nosit, jste tu správně.

Erotické šaty mají mnoho podob, od romantických po velmi divoké

Sexuální fantazie jsou naprosto normálním, rozšířeným jevem. Každý člověk nějaké takové představy má, i když ne každý by chtěl všechny realizovat. Pořízením erotických šatů svým fantaziím povolíte uzdu a zažijete v ložnici něco zcela nového a vzrušujícího.

Vybírat můžete z rozmanitého množství barev, stylů a střihů, avšak velkou převahu mají krajkové a síťované. Erotické šaty jsou totiž založeny na s balancování toho, co je pod nimi vidět a co ne.

Většina šatů je přilnavá, ale najdete i volné, vlající modely. Mají bezpočet střihů a vy si můžete zvolit takový, který zalichotí křivkám vašeho těla a ve kterém se budete cítit dobře a sebejistě. Délka erotických šatů se také různí. Můžete mít takové, které končí hned pod zadečkem, nebo naopak dlouhé, jejichž látka se kolem vás bude vlnit až ke kotníkům.

Mezi atraktivní prvky, kterými se erotické  šaty vyznačují, především patří:

  •         hluboké výstřihy vepředu i na zádech
  •         ozdoby ve formě mašliček, krajek a volánků
  •         průsvitné plochy z krajky, tylu či síťoviny
  •         průstřihy
  •         šňůrky a pásky na různých místech

Jsou nabízeny v řadě barevných odstínů. Každou barvou totiž můžete navodit jinou atmosféru. Černá je elegantní a sexy, červená je dravá a bílá naopak nevinná a něžná. Bílé erotické prádlo je také tradičním doplňkem svatebních nocí.

Experimentovat však můžete i s méně obvyklými barvami, jakou jsou třeba růžová, vínová či korálová. Ať už na sobě budete mít barvu jakoukoliv, zaručeně budete vypadat skvěle.

Něco pro ty odvážnější

Zvolit lze také šaty latexové, které vás obepnou a zvýrazní vaše křivky. Latex je u erotického oblečení velmi populární, neboť je extrémně tenký a přilnavý. Existuje také speciální olej, kterým je možné latex natřít, aby se leskl. Pokud si chcete udělat romantický, nebo naopak naprosto divoký a nespoutaný večer, určitě ho s šaty kombinujte .

Další možností pro takový večer jsou šaty, jež jsou celé naprosto průsvitné nebo průhledné. Z latexu i síťoviny můžete pořídit také overal. Erotické overaly mají průstřihy na všech důležitých místech, takže je ani nemusíte sundávat.

Erotické šaty lze nosit různými způsoby

Pod volnější erotické šaty si můžete vzít i ladící spodní prádlo, a přes ně obléknout saténový župánek. Čím více vrstev na sobě budete mít, tím delší zábavu si můžete při postupném svlékání užít.

Některé volnější šaty jsou košilkovité a je možné je užívat i na spaní. Záleží na tom, zda chcete být neobyčejně svůdná každý den, nebo jen příležitostně!

Erotické šaty nemusí posloužit pouze doma. Pokud budete mít odvahu, můžete je s vhodnými doplňky vytáhnout imimo něj. Některé erotické šaty se hodí třeba na večírek, diskotéku nebo festival.

Ať už zvolíte jakýkoliv typ erotických šatů a oblečete si je jedno pro jaké chvílei, neomezujte se ve svých představách! 

Vlastníte také erotické šaty? A vyrazily jste si v nich někdyi? Budeme rádi, když se s námi podělíte v komentářích.

Marie Bínová