4. kolo Bundesligy

Německá Bundesliga má na programu své 4. kolo. Soutěž, která je často podceňovaná a mnohdy se pochybuje nad její kvalitou. Ovšem soutěž, která je nesmírně vyrovnaná, padá zde velký počet branek na zápas, chodí zde nejvíce lidí, jsou zde nové nádherné stadiony a na fotbal se rozhodně dá dívat.

Pavel Gottwald

Domácí nežačali novou sezonu zrovna ideálně. Karlsruhe sice jednou vyhrálo, ale taky to není žádná sláva. Eintracht minulé kolo remizoval na hřišti Wolfsburgu a pokud se jim povede porazit Karlsruhe, v což pevně věřím, budou nepovedená 3 kola zapomenuta. Hosté minulé kolo prohráli doma s nováčkem z Kolína nad Rýnem 0:2 a teď je nečeká vůbec nic lehkého.

Radomír Jaša

Myslím si, že Werder má natolik silný mančaft, aby si bez problémů poradil s Chotěbuzí a získal tři body. Pro tento zápas tipuji jedničku.

Marek Musil

Jeden ze šlágrů kola, souboj týmů pravidelně bojujících o nejvyšší příčky ligové tabulky. Experti i fanoušci byli zvědavi, jak se HSV vypořádá s odchodem kapitána, nejlepšího hráče, tvůrce hry a tahouna, holanďana Rafaela van der Vaarta. Myslím si, že fotbalisté severoněmeckého celku se s tím vypořádali víc než dobře a to hlavně tím, že začali hrát mnohem víc týmově. Myslím, že před vyprodanou AOL Arenou získají všechny tři body, proto tipuji jedničku.

Marie Hrubá

Nováček soutěže v minulé kole obral Karlsruhe o všechny tři body a tak se bude snažit body potvrdit doma. Ovšem proti se postaví nejslavnější německý klub, kterým není nikdo menší než bavorský velkoklub FC Bayern Mnichov a to, myslím, bude nad jejich síly. Volím čistou dvojku.

Marie Bínová