Transplantace vlasů; zkušenosti těch, kteří ji postoupili vám prozradí více. Po čem se pídit a kde, než se objednáte na zákrok

  • Home
  • Blog
  • Kosmetické zákroky
  • Transplantace vlasů; zkušenosti těch, kteří ji postoupili vám prozradí více. Po čem se pídit a kde, než se objednáte na zákrok

Vyzrajte na plešatění jednou provždy! Nejlepším řešením je transplantace vlasů. Zkušenosti pacientů, kteří ji podstoupili, vám pomohou najít ty nejzkušenější odborníky. Tento článek vám poradí, kde takové recenze hledat a které informace budou pro vás ty nejvíce užitečné. Vedle toho se dočtete o moderních metodách zabývajících se zahuštěním vlasů, jež současné kliniky aplikují. Zjistíte, zda zákrok bolí, jak je náročný a kolik vás bude stát. Pokud zvažujete, že nastřelení vlasových folikulů na specializované klinice podstoupíte, ale ještě nevíte, kam se objednat, pak pro vás budou užitečné následující informace.

 

Transplantace vlasů – zkušenosti s moderními metodami

Moderní technologie jsou samozřejmostí pro většinu soukromých klinik estetické medicíny. Částečně mohou být zárukou kvalitní péče, ale nelze na to spoléhat, jelikož hodně záleží také na zručnosti a profesionalitě lékaře. V každém případě přináší inovace ve výrobě lékařských nástrojů vždy jisté benefity, jelikož se snaží nejen usnadnit lékařům provádění zákroku, ale také zajistit vyšší komfort pacientovi.

 

Transplantace vlasů se provádí za pomoci speciálních nástrojů pro odebrání vlasových folikulů z dárcovské oblasti hlavy a jejich následné aplikaci na postižená místa. Díky technologickému pokroku a lokální anestezii je tento zákrok bezbolestný a doba rekonvalescence je velmi krátká (obvykle 1 – 2 dny). Proto vybírejte takové kliniky, jež disponují nejmodernějšími přístroji a zkušeným personálem.

 

4 tipy, kde hledat recenze

První věc, co vás napadne, když potřebujete hodnocení nějaké instituce nebo služby, je použít sílu internetu. je tu hned několik cest, jak se online dopátrat recenzí na vybraný podnik:

 

1.Webové stránky klinik – zde je nutné uvědomit si, že na webových stránkách klinik se sice nachází množství recenzí, ale vždy jen od spokojených zákazníků. Správce obsahu webu si sám filtruje, které recenze pustí do světa a pochopitelně to nebudou ty negativní. Zajímavé pro vás ale mohou být srovnávací fotky pacientů před a po zákroku, jež kliniky rády na svém webu prezentují.

 

2.Sociální sítě – většina podniků dnes již disponuje stránkou na facebooku, účtem na instagramu či jiné sociální síti. Zde je možné procházet komentáře nebo hodnocení zákazníků. Problém tohoto zdroje informací spočívá v tom, že správce dané stránky/účtu může negativní komentáře a špatné recenze snadno vymazat.

 

3.Google maps – skvělým nástrojem legendárních map od Googlu je možnost přidání recenze navštíveného místa nebo instituce. Uživatelé této aplikace sem aktivně přidávají recenze a najdete zde tak mnoho užitečných informací o jednotlivých soukromých i veřejných lékařských zařízeních.

 

4.Znamylekar.cz a jiné informační portály sloužící jako databáze lékařských zařízení, kde je možné hodnotit jednotlivé instituce nebo přímo doktory.

 

Které informace jsou při výběru kliniky zásadní

Z hodnocení pacientů byste si měli odnést několik důležitých informací, jež vám pomohou s výběrem podniku, kde budete chtít zákrok absolvovat. Při výběru se zaměřte na ta nejpodstatnější kritéria, mezi něž patří:

 

  • Kvalita lékaře – zjistěte co je zač lékař, který zákrok provádí. Prostudujte jeho certifikáty, praxi a profesní profil.
  • Použitá metoda – zaměřte se na metody transplantace aplikované na vybraných klinikách a požadujte to nejlepší a nejspolehlivější, co je na poli estetické medicíny k dostání.
  • Srovnání cena/výkon – na základě recenzí a porovnání s jinými podniky zhodnoťte, zda cena za nabízené služby vybraného zařízení není příliš vysoká .
  • Lokalita – pro některé je toto důležitá položka, jiným naopak nedělá problém vycestovat za nejlepšími lékaři i stovky kilometrů daleko. Zvažte, co je vzhledem k vaší pracovní a rodinné výtěžnosti nejvhodnější.

 

Kolik vás bude nastřelení vlasů stát

Cena transplantací se pohybuje zhruba od 50.000 Kč a může vyšplhat až na dvojnásobek. Vše záleží na velikosti postižené oblasti, kam se budou vlasové štěpy aplikovat. Nejméně zaplatíte v případě lokální transplantace. Trošku dráž vás vyjde středně náročný zákrok, máte-li na hlavě například tzv. kolečko nebo vysoké kouty. Nejvyšší cena je pak za rozsáhlou transplantaci u mužů, kde se alopecie projevila již na velké části hlavy.

 

Právě jste získali základní přehled o tom, jak si vybrat vhodnou kliniku, která se postará o váš problém s alopecií. Dočetli jste se, kde hledat důvěryhodné recenze. Zjistili jste, na co se zaměřit při volbě zařízení, kde zákrok podstoupíte. A v neposlední řadě jste si udělali představu o tom, na kolik vás to celé vyjde peněz. Nyní už nezbývá nic jiného, než se pustit do vlastního průzkumu, abyste se mohli co nejdříve objednat na proceduru.

A jak se stavíte k problému s alopecií vy? Je pro vás pleš noční můrou nebo znakem mužnosti? Nebojte se s námi o své preference podělit v komentářích!

Marie Bínová