Dieta v krabičce je vhodná pro všechny, kteří věnují pozornost zdravé výživě

 • Home
 • Blog
 • Zdraví
 • Dieta v krabičce je vhodná pro všechny, kteří věnují pozornost zdravé výživě

Dieta v krabičce je ideální volbou pro všechny, kteří se chtějí zdravě stravovat a zhubnout pár nadbytečných kilogramů. Tedy (myšleno tuků), svaly budeme chtít určitě zachovat. Díky dietě v krabičce můžete hubnout z pohodlí domova, bez starosti o přípravu jídla či chození na obědy do restaurací a jiných stravovacích zařízení. Vyzkoušeli jste už řadu různých diet a žádná vám pořádně nefunguje? Máte toho v práci hodně a nestíháte u sporáku trávit hodiny a vařit si jídlo na každý den? Máme pro vás radu. Porozhlédněte se po dietách v krabičce

 

Výhody diety v krabičce

 • jídelníček sestavený odborníky na výživu
 • zdravé a chutné jídlo
 • jídlo vám přivezou až do místa bydliště či firmy, kde pracujete
 • ušetří vám čas i finance
 • pohodlnost, již nemusíte počítat kalorie
 • zlepšení kondice

 

Princip diety v krabičce

V první řadě si vyberete program, který vám bude vyhovovat a ten si zakoupíte. Během výběru záleží na tom, zda jste muž či žena, zda vykonáváte zaměstnání, při kterém sedíte či máte fyzicky namáhavou profesi. Toužíte shodit kila během krátké doby či vám stačí lehce zhubnout a vytrvat u nastaveného jídelního režimu i po skončení diety? Stravovací režim nabízí příležitost zdravě a chutně se stravovat lidem, kteří nemají volný časový prostor pro přípravu pokrmů, nebaví je vařit či se z jiného důvodu rozhodli vyzkoušet krabičkovou stravu. Krabičky udělají radost i sportovně založeným lidem (případně i profesionálním sportovcům), jež dbají na kvalitní stravu během sportovního zatížení. Díky správně zvolené stravě můžete nabrat kýženou svalovou hmotu, o kterou řada lidí marně usiluje. Každý program obsahuje jiný počet denních porcí a jiné množství kalorií v porcích. Pokud chcete zhubnout, funguje jednoduché pravidlo a tedy, energetický výdej musí být větší než je energetický příjem. Odborně mluvíme o tzv. energetickém deficitu. Pozor – rozhodující není jen kolik toho sníte, nýbrž důraz je třeba klást na složení potravin. Díky dietě v krabičce vám zaručíme správný přísun všech živin (sacharidů, lipidů a proteinů).

 

Zkušební dieta

Potřebujete poradit, který program je pro vás nejvhodnější? Využijte naši kalkulačku, s kterou zjistíte, který program vám bude sedět. Případně volejte naši linku, na které vám odborníci mohou dát rady. V nabídce je balíček jídel ke zkoušce. Zjistěte sami, zda vám připravované krabičky budou chutnat. Poté třeba zakoupíte krabičky na delší časové rozmezí, které budete potřebovat ke správnému nastartování vašeho těla a viditelných změn. Podstatné je vzít na vědomí, že každá změna potřebuje čas a výdrž. Dodržováním pravidel správného stravování se pozitivní změny objeví.

 

Úprava jídelníčku

Nejíte některé potraviny nebo máte alergii? Stačí zavolat operátorovi, který si vaše požadavky eviduje do systému a suroviny, které si nepřejete, nebo na ně máte alergii, budou v jídelníčku vyměněny. Nemusíte se tedy ničeho obávat. Chceme, aby naši zákazníci byli spokojeni a vraceli se k nám s novou objednávkou. Díky správné stravě budete moci vykonávat svoje každodenní činnosti a nebude vám chybět potřebný elán, což přispěje k dobré náladě a vašemu rozpoložení. Kontrola vaší stravy a úprava jídelníčku je nezbytnou součástí každého hubnutí.

 

Pravidla stravování

 1. Důležité je dodržovat správný rozestup mezi jednotlivými jídly.
 2. Jíst přibližně ve stejnou dobu každý den.
 3. Poslední krabička nejlépe 2 hodiny než půjdete spát.
 4. Ke krabičkám je dovolena čerstvá zelenina.
 5. Ovoce konzumujte pouze při neutuchající potřebě sladkostí.
 6. Nezapomínejte pít čistou vodu.
 7. Nepřípustný je alkohol – kvůli množství kalorií.
 8. Pokud si dáte kávu, pijte více obyčejné vody.
 9. Hýbejte se.

 

Přijde vám to snadné? Vaše vysněná váha už nemusí být snem, ale skutečností. Vše za pomoci diety v krabičce. Už jste ji někdy vyzkoušeli?

Marie Bínová