Jak se definitivně zbavit chloupků kdekoliv na těle?

Ano, ochlupení už si nebudete muset nikdy holit, depilovat nebo složitě ošetřovat zarudlou a podrážděnou pokožku po holení. Známe zcela nový způsob, jakým se můžete zbavit ochlupení na jakékoliv části vašeho těla. A definitivně! Stačí jen pár návštěv na specializovaném pracovišti a profesionální specialisté vás navždy zbaví starosti s odstraňováním chloupků. Chcete chloupky doslova hodit za hlavu? Neváhejte a zkuste laserovou epilaci v Praze! Čtěte dál!

 

Epilace laserem ATM Beauty Phoenix

Už jste o ní slyšeli? Nebo se stále raději trápíte s rádoby bezbolestnými vytrhávacími strojky, chemickými pastami nebo dokonce žiletkou, která často napáchá více škody než užitku? Už nemusíte. Epilace laserem totiž získala nový rozměr. Ten přichází s revolučním epilačním přístrojem ATM Beauty Phoenix. Jedná se o zcela novou generaci epilačního laseru, který pracuje rychleji a efektivněji než jeho předchůdci. Díky jeho inovacím dokáže odstranit chloupky během několika procedur a přesvědčivé výsledky uvidíte jasně již po první návštěvě! Novinkový přístroj k nám dorazil z Německa, kde jsou svou precizností a špičkovými technologiemi pověstní.

 

Proč je laserová epilace tak účinná?

  • Využívá nejvýkonnější a nejrychlejší přístroj.
  • Má extrémní rychlost a vysokou intenzitu laserových pulzů.
  • Je vysoce šetrná a nezpůsobuje podráždění nebo popáleniny.
  • Systém dotykové kontroly zabezpečuje bezpečný kontakt s kůží.
  • Dokáže kompletně zlikvidovat kořínek chloupku.
  • Je vhodná pro všechny typy pokožky od opálené po tu nejsvětlejší a také nejjemnější.

 

Laserová epilace v Praze?

Většinu nejnovějších trendů v oblasti péče o dokonalé najdete jako první v našem hlavním městě. Například s jednou specializovanou klinikou můžete objevit nejjednodušší způsob, jak se zbavit ochlupení i na těch nejméně dostupných místech za nejkratší možnou dobu. Procedury probíhají ambulantně, takže ihned po jejich ukončení můžete pokračovat ve vašich běžných denních aktivitách. Celý program pro kompletní odstranění chloupků na vybraných částech těla bývá šitý každému klientovi na míru podle jeho představ a časových možností.

 

Boj s chloupky trvá už tisíce let

Ženy touží po dokonalém zevnějšku napříč staletími a my se nebojíme říct, že i napříč tisíciletími. Již ve starověkém Římě či Řecku bylo ochlupení na pranýři. Jeho odstraňování se věnovaly ženy chudé i bohaté. Římanky dokonce používaly speciální nástroje jako pinzetu či vosk, kterým odstraňovaly ochlupení například ze svých lýtek. V době vládnutí britské královny Alžběty I. si ženy na její pokyn odstraňovaly zase obočí. V tomto případě jsme upřímně rádi, že se tento módní trend nevrací.

 

Rebelky křičí: Už se nikdy neholte!

O tom, že ženy netouží být jen krásné podle toho, jak diktuje mainstream, nás přesvědčila jedna výzva ve Velké Británii. Ženy byly napříč kontinenty vyzvány k tomu, aby přestaly trápit svá podpaží, nohy i klíny a nadobro odhodily všechny depilační a epilační aktivity. Aby zkrátka zůstaly takové, jako je pán Bůh stvořil. A pár se jich chytlo. Co na to říkali jejich partneři a okolí? Někdo se přidal, ale, ruku na srdce, jemná oholená pokožka je přece jen daleko atraktivnější. Na pohled i na dotek…

A která myšlenka nejvíce zaujala právě vás? Přidáte se k britským ženám s plnými klíny a chlupatými nožkami a nebo konečně vyzkoušíte revoluční technologie za příjemnou cenu? Těšíme se na vaše odpovědi.

Marie Bínová