Bundesliga pokračuje 5. kolem

Krásný den všem příznivcům německé kopané, která o víkendu pokračuje v pořadí 5. kolem. Minulé kolo se mi podařilo natipovat vše na co jsem sáhl, snad to potvrdím. Rozbory a tipy naleznete jako obvykle uvnitř článku.

Sledujte živě na ČT4 !

Už v pátek změří síly v Bay Areně domácí fotbalisté Leverkusenu s borci Hannoveru. Zde bych věřil domácím, kteří v minulém kole prohráli na půdě HSV ve vynikajícím utkání 2:3, a tak jistě budou chtít zabrat naplno doma proti Hannoveru.

Tahák kola z Alianz Areny

V Mnichovském svatostánku proti sobě nastoupí ve skvělé pohodě hrající Bayern a fotbalisté Werderu Brémy. Bayern v minulém kole sestřelil nováčka z Kölnu 3:0 a v Lize Mistrů si poradil ze Steauou na jejím hřišti 2:1. Mnichované jsou v parádní pohodě a doma vyhrajou.

Trefí se Fenin ?

Tak na to, zda se Martin Fenin zapíše mezi střelce si vsadit nehodlám, ale věřil bych tomu, že v Gelsenkirchenu se po zápase budou radovat borci v modrém, tedy hráči Schalke 04, kteří si dle mého názoru poradí z Eintrachtem.

Co nám předvede matné Karlsruhe ?

To uvídíme. Ale že by se chytli zrovna v tomto kole na půdě Stuttgartu, tomu se mi věřit moc nechce. Karlsruhe je zatím v letošní sezonně jak se říká ani ryba ani rak a tak věřím čisté jedničce.

Marie Bínová