Jak oddálit ejakulaci přirozenou cestou, a kdy se spolehnout na moderní léčiva? Tipy jak si zkvalitnit intimní chvíle!

  • Home
  • Blog
  • Zdraví
  • Jak oddálit ejakulaci přirozenou cestou, a kdy se spolehnout na moderní léčiva? Tipy jak si zkvalitnit intimní chvíle!

Nejen mnozí nezkušení mládenci mají potíže s tím, jak oddálit ejakulaci, ale problém s předčasným vyvrcholením trápí i řadu mužů středního věku a starší gentlemany. Jelikož se jedná o velmi citlivou věc, mnozí z nich se obávají požádat o odbornou pomoc a rozhodně se nikomu nechtějí svěřovat. Pokud patříte mezi ně, nenechte se odradit neúspěchy v posteli a zkuste se řídit několika osvědčenými radami, které již zachránily nejeden intimní život. při čtení následujících řádků se dozvíte, jak si s problémem poradíte buď sami doma nebo pomocí nejmodernějších léků. Seznámíte se s přirozenými metodami, které praktikují lidé po celém světě, a díky nimž docílíte vy i vaše partnerka perfektního zážitku ze sexu.

 

Jak oddálit ejakulaci pomocí kegelových cviků

Mysleli jste si, že cviky na posílení pánevního dna jsou jen pro ženy? Tak to jste se spletli! Takzvané Kegelovy cviky, které tyto partie posilují, jsou nejen skvělou prevencí předčasné ejakulace, ale rovněž pomáhají při potížích s inkontinencí;ta se týká i mužské části populace. Trénink probíhá při močení; tak,, že se jednoduše snažíte na několik vteřin přerušovat a opětovně spouštět proud moči. Budete-li tento cvik provádět pravidelně, budete překvapeni jak se vylepší vaše výdrž v posteli.

 

Ve formě vás udrží pravidelná masturbace

Zvýšení doby výdrže docílíte také pravidelnou denní masturbací. Ale pozor, nebude to tak jednoduché! Nejde totiž o jen tak ledajakou masturbaci, ale speciální metodu “start-stop”.

 

Ze začátku to pro vás asi nebude příliš snadné, ale věřte, že tento cvik vám přinese kýžené ovoce. A jak na to? Princip je následující: těsně před vyvrcholením přestanete masturbovat, tak aby se ejakulát vůbec nedostal ven. Pak je třeba se absolutně zklidnit, a jakmile se vám to povede,cik provedete znovu. Takto to opakujte, dokud to půjde, ale raději se příliš nevyčerpejte, abyste měli případně ještě sílu na večerní radovánky.

 

Snadnou cestou k úspěchu jsou moderní léčiva

Máte-li pocit, že vaše úsilí nikam nevede, nebo je pro vás progres příliš pomalý, pak je nasnadě jedno rychlé řešení, které vás zbaví starostí – léky na erektilní dysfunkci. Tato léčiva v sobě obsahují účinnou látku sildenafil, jež má za úkol zlepšit prokrvení topořivých těles v penisu. Funguje velmi rychle, což ovšem neznamená, že budete půl den schovaní doma s erekcí. Tato moderní léčiva působí tak, aby vše šlo zcela přirozenou cestou. Ke ztopoření je i po požití pilulky zapotřebí nějakého stimulu. pozitivní je, že tento typ léků se dnes dá již sehnat bez receptu, a to zcela diskrétně ve vybraných prodejnách na internetu.

 

Koho postihuje předčasná ejakulace a jaké jsou příčiny

Potíže s předčasným vyvrcholením postihují mladé i staré muže, ty středního věku nevyjímaje. Ačkoliv je nejvíce “postižených” mezi mladými, kteří ještě nejsou tak zkušení, potýkají se s tímto problémem i pánové, kteří již mají dlouholetou sexuální praxi. Důvodů, proč se tyto nepříjemnosti dějí, je hned několik. V první řadě je to dědičnost. Pokud se erektilní dysfunkce objevila u vašich předků, je jistá pravděpodobnost, že se vyskytne také u vás. Další příčinou může být nadměrný stres, špatná životospráva a jiné zdravotní problémy. Obecně se uvádí dvě formy předčasné ejakulace:

 

1. stenická – postihující především mladé jedince. Zde je na vině přecitlivělost pohlavního orgánu, která může časem sama odeznít.

2. astenická – objevuje se mezi všemi věkovými kategoriemi. Tato forma je způsobena buď příliš vysokou nebo naopak nízkou citlivostí penisu. Ve druhém případě může dojít k předčasnému výronu semene i ve chvíli, kdy pohlavní organ není ještě zcela ztopořen.

 

Teď už víte, jak si jednoduše zkvalitnit sex. Není to žádná věda, vše chce ale pravidelnost a trpělivost. Mladí i staří, všichni, kdo trpí problémem s předčasným vyvrcholením, najdou své řešení. Zjistili jste, jak si pomoci sami doma pravidelným tréninkem a také jste se dozvěděli, na jakém principu fungují moderní léky na erektilní dysfunkci, a jak se k nim diskrétně dostat, aniž byste se museli komukoliv svěřovat. Nyní už stačí jen vygooglit ten správný obchod nebo začít trénovat.

A co byste nám poradili vy? Znáte nějaký další způsob, jak si zlepšit v posteli výdrž? Nebo jste fanoušky moderních léčiv? Uvítáme vaše další tipy v komentářích!

Marie Bínová