Laserová epilace chloupků na rukou v Laser Clinic – efektivně ošetříme i tmavší pokožku

  • Home
  • Blog
  • Krása
  • Laserová epilace chloupků na rukou v Laser Clinic – efektivně ošetříme i tmavší pokožku

Zbavte se s pomocí laserové epilace chloupků na rukou. V Laser Clinic jsou schopni ošetřit i tmavší fototypy pleti a zbavíme vás i světlejších chloupků. Vlastní inovativní alexandritový laser MOTUS AX, který je až o 50 % výkonnější než běžná diodová zařízení, která fungují pouze na tmavé chloupky v kontrastu se světlejší pokožkou. Tento laser v tomto ohledu nemá konkurenci.

Přečtěte si, na jakém principu funguje a jaké jsou jeho další výhody.

Laserová epilace chloupků na rukou v Laser Clinic má tyto 4 výhody:

  1. Používají nejnovější techniku – někteří lidé epilaci laserem mylně řadí ke kosmetickým procedurám. Ve skutečnosti se jedná o lékařský zákrok, který se nejčastěji provádí na klinice estetické medicíny. Laser je velmi výkonný přístroj, který nepatří do nepovolaných rukou. Ošetření by tedy neměla provádět kosmetička, ale pouze lékař, který má navíc kvalifikaci pro obsluhu daného typu laserového zařízení. V Laser CLINIC vás ošetří nejnovější generací alexandritového laseru MOTUS AX, který nad konkurencí vyniká hned v několika aspektech. Tento typ inovativního laserového přístroje je až dvakrát účinnější než běžné diodové lasery, které v ČR stále převažují. Vyšší bezpečnost a nižší bolestivost zajišťuje zabudovaný chladicí systém, který v daném bodě ochladí pokožku až na – 4 °C a tím ji dočasně znecitliví.
  2. Aplikace provádí celoročně – termíny schůzek můžete naplánovat s ohledem na vaše časové možnosti a ne roční období. Vaše letní opálení není překážkou (nesmí být pouze čerstvé). Při dodržení všech doporučených opatření můžete absolvovat laserovou epilaci i v létě.
  3. Viditelnou změnu zaznamenáte již po prvním sezení – pro dosažení trvalého výsledku je nutné absolvovat 4 až 6 aplikací v časových rozestupech co 4 týdny. Nicméně již po prvním ošetření můžete pozorovat úbytek ochlupení až o 20 %.
  4. Ušetříte – aktuálně nabízí výhodné akční balíčky pro ošetření jednotlivých tělesných partií. V rámci jedné návštěvy si můžete nechat ošetřit i kombinace různých tělesných oblastí. Pokud využijete slevy, můžete ušetřit tisíce korun!

Chloupky jsou čas od času předmětem vášnivých diskusí. Někteří vědci dokonce zastávají názor, že je odstraňování chloupků zdraví škodlivé. Nicméně vzhled pokožky do značné míry ovlivňují také společenské normy a osobní vkus. Hlavní je, abyste se ve svém vlastním chlupatém, nebo zcela hladkém těle cítili dobře a sebevědomě.

Odstraňování ochlupení na rukou není v českém prostředí naprostou samozřejmostí

Dle statistik se neholí pouze 5 % českých žen. Hladkou pleť na různých tělesných partiích tak chce mít většina ženské populace. Slečny a dámy si pravidelně holí především nohy, podpaží a oblast třísel, případně intimních partií. V posledních letech je stále populárnější brazilská depilace, při které se z intimních míst odstraní veškeré ochlupení. 

Pokud ale vyrazíte v létě do města na procházku nebo v zimě na ples, nejde si nevšimnout, že jednu tělesnou oblast přece jen Češky zanedbávají. Chlupaté ruce nejsou žádnou výjimkou, i když i k nám postupně proniká trend hladké pokožky.

Máte extrémně chlupaté ruce?

Pokud máte velmi chlupaté ruce a zároveň vám roste knírek, vaše tělo pravděpodobně produkuje nadměrné množství testosteronu. Nadbytek mužského hormonu může být příčinou vážných zdravotních potíží. Hormonální nerovnováhu nepodceňujte a konzultujte vaše potíže s lékařem.

Epilace špičkovým laserem je naprosto bezpečná a účinná metoda s trvalým výsledkem

Revoluční laser MOTUS AX efektivně odstraní i chloupky v kontrastu s tmavším fototypem pleti. Zákrok je komfortní a relativně bezbolestný díky chladícímu systému, který pokožku znecitliví, aniž by bylo nutné použít lokální anestetikum. Tímto způsobem lze odstranit ochlupení z celého těla.

Holíte si ruce pravidelně stejně jako ostatní tělesné partie? Myslíte si, že jsou chloupky na pažích zcela nepřípustné, nebo máte naprosto opačný názor?

Marie Bínová