Inika – přírodní pečující a estetická kosmetika z Austrálie. Poznejte unikátní čistý makeup bez chemie

  • Home
  • Blog
  • Krása
  • Inika – přírodní pečující a estetická kosmetika z Austrálie. Poznejte unikátní čistý makeup bez chemie

Australská značka Inika přináší revoluci ve výrobě přírodní estetické kosmetiky, která je na trhu.dlouhodobě nedostatkovým zbožím Pokud se zajímáte o organické produkty a není vám jedno, co si dáváte na pleť a čím se líčíte, pak jsou tyto produkty přesně to, co hledáte. V tomto článku se se značkou Inika seznámíte a získáte přehled o produktech, které nabízí, o jejich vlastnostech a složení. Dozvíte se v čem je tento výrobce unikátní a proč se těší oblibě po celém světě. Pakliže vám není lhostejná naše planeta a dáváte přednost přírodním ingrediencím před chemickými “omáčkami”, pak si přečtěte následující řádky.

 

Inika pro krásu i denní péči

Většinu makeupů a dalších zkrášlovacích přípravků dostupných na trhu tvoří z velké části chemické složky a důraz je často kladen spíše na zjednodušování výrobních procesů s cílem zvýšit produkci. Inika se naopak snaží inovovat složení svých produktů s cílem získat co nejkvalitnější a nejšetrnější výrobek, jež bude splňovat přísné požadavky spotřebitele a zároveň bude šetrný k životnímu prostředí. V rámci své činnosti se zaměřuje jak na pečující kosmetiku, tak především na přípravky estetické, jako je makeup a jiná přírodní líčidla.

Jaká líčidla najdete v nabídce

Výrobce Inika se snaží myslet na všechny, proto v její nabídce naleznete celou řadu líčidel, od makeupu, přes korektor, po tužku na obočí. Sortiment zboží je dostatečně pestrý na to, aby pokryl kompletní péči o obličej a zároveň je vyráběn v rozumném objemu, aby trh nebyl zahlcen zbytečným odpadem. Zde jsou nejoblíbenější zkrášlovací přípravky, které si oblíbili milovníci přírodní kosmetiky i ti nejnáročnější klienti.

  • Tekutý makeup s kyselinou hyaloronovou
  • BB krém
  • Univerzální líčidlo na tváře a rty
  • Krémový korektor
  • Tužky na rty, oči a obočí

Regenerační a anti-age krémy

Certifikované noční a denní krémy značky Inika vynikají skvělými hydratačními a vyživujícími účinky. Díky specifickému složení, ve kterém najdete především přírodní složky a botanické výtažky z rostlin po celém světě, získáte zářivou pleť už během pár použití. Šetrné rostlinné oleje vaši pokožku příjemné zregenerují a zklidní.

 

Kromě hydratačních pleťových krémů můžete vybírat také z nabídky tzv. anti-age péče, jež zahrnuje organické přípravky proti předčasnému stárnutí kůže. Stačí nanést malé množství krému před spaním na očištěný obličej a nechat svou pokožku odpočívat a čerpat sílu z vyživujících složek.

 

Přírodní ingredience a šetrná péče

Filozofií Iniky je udržení přírodního charakteru výrobků a zajištění maximálně šetrné péče pro spotřebitele. Z toho důvodu jsou ingredience na výrobu kosmetických přípravků pečlivě vybírány a testovány odborníky. Všechny jejich produkty prochází přísnou kontrolou a jsou certifikované jako přírodní. Vaše pleť bude díky nim vyživená, revitalizovaná a posílená, jako nikdy předtím. Veškeré složky jsou z přírody čerpány šetrným způsobem, aby neutrpělo životní prostředí. V přípravcích tak najdete nejrůznější bylinné extrakty a minerální látky, které se přirozeně vyskytují v přírodě.

 

Pakliže jste dočetli až sem, jste kompletně seznámeni s kosmetickou značkou Inika. Dozvěděli jste se, jaká je její filozofie a v čem je jedinečná. Získali jste přehled o tom, jaké produktu naleznete v její nabídce a na které kosmetické přípravky se zaměřuje. Zjistili jste, že součástí každého jednotlivého produktu této značky jsou přírodní ingredience, jež jsou sbírány s ohledem na životní prostředí.

A kterou kosmetickou značku máte v oblibě vy? Nakupujete spíše certifikované organické produkty, nebo si vystačíte s konvenční kosmetikou z drogerie? Neváhejte se s námi podělit o svůj postoj v komentářích.

Marie Bínová